KAS MES ESAME?

UAB „Statas“ – statybos srities įmonė, įkurta 2004 metais. Per veiklos dešimtmetį nuėjome ilgą kelią, tobulėjome ir padėjome daugybei žmonių susikurti savo svajonių namus. Džiaugiamės, kad UAB „Statas“ teikiamos statybos paslaugos yra vertinamos klientų, ne tik atitinka visus reikalavimus, bet ir žengia koja kojon su naujovėmis. Tapkite vienu iš laimingų UAB „Statas“ klientų ir Jūsų – susisiekite ir mes pasidalinsime patirtimi bei žiniomis.

abouts

0

Metų pramonės

0

Metų su rangovais

0

Atliktų projektų

0

Darbuotojų

UAB „Statas“ teikiamos paslaugos:

Projektavimo paslaugos

Statybos paslaugos

Pastatų renovacija

Techninė statybų priežiūra

Nelegalių statinių įteisinimas

Šiandien mūsų įmonė siūlo visą paslaugų spektrą, todėl ne tik pastatysime pastatą nuo pamatų iki stogo, bet ir paruošime projektą. UAB „Statas“ įgyvendinant Jūsų projektą bus ir architektas, ir rangovas. Kreipkitės ir mes padėsime Jums visais su statybomis susijusiais klausimais!

abouts_2

Reikalingas projektas

UAB „Statas“ teikiamos projektavimo paslaugos yra geriausias pasirinkimas. Dirbame su patyrusiais ir statybų srityje puikiai vertinamais projektuotojais, todėl mūsų siūlomos projektavimo paslaugos visiškai atitiks užsakovo lūkesčius. UAB „Statas“ projektavimo paslaugos apima įvairaus tipo pastatų ir sudėtingumo projektus. Nuo standartinio iki sudėtingo projekto – galite mumis pasitikėti.

Jei reikalingas architektas, nedvejokite kreiptis į UAB „Statas“. Žinome, kad geras architektas surandamas sunkiai, todėl skubame Jums į pagalbą ir siūlome savo specialistų paslaugas. Atsakymai į visus klausimus, inovatyvūs ir patirtimi grįsti sprendimai – mūsų architektas pasirūpins, kad Jūsų pastatas kiltų lengvai ir sklandžiai, tarsi savaime.

Pastatų renovacija ir remontas

sritis, kurioje UAB „Statas“ lenkia visus konkurentus. Aukštos kokybės paslaugos, prieinama kaina ir bendravimo kultūra leis susikurti svajonių aplinką savo namuose, biure ar įkvėpti naują gyvybę visuomeniniams pastatams. Renovacija mums yra procesas, kurio metu siekiame geriausio rezultato. Visada supažindiname savo klientus su alternatyvomis ir geriausiais sprendimais, galiausiai – nusprendžiame kartu.

Nelegalų statinių įteisinimas

iš pirmojo žvilgsnio atrodo sudėtingu ir varginančiu procesu. Būtent todėl kviečiame patikėti šį darbą profesionaliai UAB „Statas“ komandai. Mes pasirūpinsime reikalingais dokumentais, informacija ir visomis procedūromis. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir sutaupysime daugybę laiko bei pinigų.

Statinio techninė statybų priežiūra

tai procesas, kurio tikslas kontroliuoti visus statybos darbus, užtikrinti projekto laikymąsi, rangos sutarties sąlygų įgyvendinimą, atitikimą teisės aktams ir kt. Trumpiau sakant, užtikrinti, kad pastatas būtų kokybiškai pastatytas ir tinkamas naudoti pagal numatytą paskirtį. Visada kreipkitės į UAB „Statas“ – statybų sektoriuje dirbame jau daugiau nei dešimt metų, todėl žinome, kaip atliekama techninė statybų priežiūra. Įmonė veiklos metais įgyvendino daugybę projektų, kurie yra puikiai vertinami užsakovų, todėl drąsiai prisiimame atsakomybę ir pasinaudodami savo žiniomis užtikriname kokybišką techninę statybų priežiūrą.